cistenieozonom1

 Čistenie a dezinfekcia vozidla a klimatizácie ozónom je veľmi účinné v odstraňovaní zápachu a v likvidácií baktérií. Ozón likviduje až 99,9% baktérií v klimatizácií a interiéry vozidla.

Ozón je plyn, ktorého molekula je tvorená tromi atómami kyslíka s mimoriadne silnými oxidačnými a dezinfekčnými vlastnosťami. Má silné dezinfekčné vlastnosti a podľa výskumov je 50 x účinnejší a 3000 x rýchlejší v porovnaní s chlórom. Čistenie ozónom veľmi účinne likviduje baktérie, vírusy, plesne a rôzne ďalšie mikroorganizmy. Ozón má silné deodoračné účinky, eliminuje zápach organického aj anorganického pôvodu.

Samotné hĺbkové čistenie je pri spustenom motore, zapnutej klimatizácií a zatvorených oknách. Celý proces trvá približne 30 minút. Po skončení procedúry stačí auto poriadne vyvetrať približne 10 minút a odporúčame výmenu peľového filtra vozidla. Čistenie klimatizácie by ste mali vykonávať minimálne raz ročne. 

Objednajte sa na dezinfekciu a čistenie interiéru a klimatizácie telefonicky na tel. č. +421 903 444 301 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Cena dezinfekcie je 25 € s DPH bez výmeny peľového filtra.