KTO SME A ČÍM SA ZAOBERÁME?

Spoločnosť vznikla v roku 1992, kedy v malej privatizácii bol zakúpený areál ČSAO v Trnave. Hlavnou činnosťou bol okrem opráv aj predaj automobilov značky Škoda.
Firma AUTOCOMODEX TRNAVA sa postupne rozrastala o certifikovaný predaj a opravy ďalších značiek. V priebehu rokov sme vybudovali nové autosalóny, zrekonštruovali a rebrandovali existujúce predajné a servisné pracoviská a rozšírili sme objem poskytovaných služieb.


Garanciou úspechu AUTOCOMODEXU je rozrastajúci sa stabilný kolektív školených odborníkov, vďaka ktorému vlastníme certifikát kvality ISO 9001:2015.
Sme zapojení do systému duálneho vzdelávania žiakov odborných škôl.


AKÉ SÚ NAŠE VÝHODY?

  • Spĺňame prísne kritériá výrobcov automobilov Volkswagen, Škoda a Ford, ktoré predávame v našich troch trnavských showroomoch.
  • V ponuke na predaj máme aj Volkswagen úžitkové vozidlá.
  • Sme certifikovaným servisným miestom pre značky Volkswagen, Škoda, Ford a Audi.
  • Od roku 2006 sme certifikovaným partnerom značky Weltauto - burza jazdených vozidiel všetkých značiek s nadštandardnou garanciou.
  • Ponúkame kvalitné služby pre neustále rastúce rady zákazníkov. Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom všetky služby na jednom mieste, aby sa k nám vracali s dôverou a úsmevom na tvári.